O nás

Penzion Sklářská Hospoda u Růženky

Naší prioritou je Vaše spokojenost. Předností naší společnosti je domácí prostředí, které jsme pro Vás vytvořili. Samozřejmostí je osobní přístup a vysoká pečlivost. Restaurace u sklárny se nachází v Lužických horách a to v odlehlé části obce Chřibská, která se nazývá Krásné Pole. Sousedí s objektem nejstarší sklárny v evropě, která byla založena roku 1414. Samotná restaurace kdysi sloužila jako ubytovna a později i jako kulturní dům pro skláře. Ještě dnes si staří skláři rádi posedí a popovídají o minulých časech v místní restauraci. Však se zde vyrábělo těžké hutní sklo, které bylo známé po celém světě. Restaurace prošla podstatnou rekonstrukcí a nyní je plně funkční. Nabízíme ubytování širokému spektru zájemců, např. pro soukromé firmy, školní výlety, sportovní soustředění, turisty atd. Upřednosťujeme domácí a klidné prostředí. Je zde možnost koupání, houbaření. K dispozici je také víceúčelové hřiště, nebo tenisové kurty. V areálu je možnost grilování a venkovních rautů. Zdejší kraj je zkrátka stvořen, pro obrovskou relaxaci. Spousta návštěvníků využívá rádo např.: Jízdu na koních, běžkaření a lyžování celkově. Je zde v okolí spousta sjezdovek. Například Horní Podluží, kde mají i školičku pro začátečníky. Vše v okolí do 6 km. Dají se zde také pořádat pěší výlety a výlety na kolech. Například na rozhlednu Jedlovou, nebo hrad Tolštejn. Také můžete navšívit podzemní štolu v Jiřetíně pod Jedlovou. Více informací naleznete na www.ceskehory.cz

Restaurace

Milujete klasickou českou kuchyni? Přesně tohle u nás najdete. Vaříme z chutných a čerstvých surovin. Kapacita restaurace je celkem 30 míst.

Ubytování

Celkem máme k dispozici 6 plně vybavených pokojů s vlastním sociálním zařízením (WC, umyvadlo, sprcha). Možnost využití sdílené kuchyňky (rychlovarná konvice, lednice, indukční vařič a nádobí). K dispozici je také automatická pračka (za mírný poplatek). 

Samozřejmostí je připojení k WiFi v celém objektu.

Více informací naleznete v sekci Ubytování

Hřiště a další zázemí

Součástí areálu je samozřejmě hřiště, dětský koutek atd

Jídelní lístek

Nápojový lístek